همکاری در فروش در ابر نوین

ابر نوین در فروش سرویس ها و خدمات خود از کاربران گرامی دعوت به همکاری می‌نماید. اگر دارنده وب سایت هستید، صفحه ای در شبکه اجتماعی دارید و یا میتوانید به هر نحوی لینک بازاریابی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، میتوانید به راحتی درآمدی بیش از 10 میلیون تومان در ماه داشته باشید.

شروع کسب درآمد

درآمد میلیونی ماهانه!

به ازای هر خرید سرویس و خدمات ابر نوین توسط کاربران معرفی شده شما، ۱۰% پورسانت دریافت کنید. از طریق این سیستم به راحتی با یک عضویت ساده اشتراک گذاری لینک اختصاصی خود کسب درآمد کنید.

تخمین میانگین درآمد ماهانه شما:

  • 1 تا 10 فروش ماهانه 1 میلیون تومان (میانگین)
  • 10 تا 20 فروش ماهانه 2 میلیون تومان (میانگین)
  • 30 تا 50 فروش ماهانه 5 میلیون تومان (میانگین)
  • 50 تا 100 فروش ماهانه 10 میلیون تومان (میانگین)
  • بیشتر از 100 فروش ماهانه حداقل 20 میلیون تومان (میانگین)
بازاریابی
همکاری در فروش

سیستم هوشمند محاسبه و پرداخت پورسانت

با سیستم همکاری در فروش ابر نوین منبع درآمد راحت و بدون استرس برای خود راه اندازی کنید. کاربران معرفی شده که توسط لینک بازاریابی شما وارد ابر نوین می شوند با هر پرداخت آنها 10% کل مبلغ به صورت آنی به حساب شما واریز می شود. همچنین نیازی به پرداخت آنی پس از ارجاع بازدید کنندگان نیست. تا 90 روز پس از ارجاع سهم شما خودکار محاسبه می شود!.

همچنین اگر میزان مبلغ کل خرید کاربرانی که توسط شما وارد ابر نوین شده باشند بیش از 20 میلیون تومان در ماه باشد امکان افزایش کمیسیون شما تا 30% نیز فراهم است!

بهترین ویژگی ها برای موفقیت

ابر نوین با ارائه بهترین ویژگی ها بستر مفیدی برای کسب درآمدی بدون کوچکترین دغدغه را برای شما فراهم کرده است.

پنل همکاری در فروش

با دسترسی به پنل خود میتوانید تمامی آمار و ارقام مثل میزان کلیک، خرید، نرخ تبدیل و... را بررسی و مشاهده کنید.

تسویه حساب به موقع

واریز آنی وجه به حساب شما پس از هر پرداخت و امکان تسویه به حساب بانکی شما پس از گذشت 7 روز.

افزایش درصد کمیسیون

بسته به میزان فروش شما، امکان توافق در درصد کمیسیون دریافتی تا 30% نیز ممکن می باشد.

آماده کسب درآمد هستید؟

1- ثبت نام در ابر نوین

2- فعالسازی سیستم همکاری در فروش

3- دریافت لینک اختصاصی

4- اشتراک گداری لینک خود و کسب درآمد میلیونی!

ثبت نام

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید حتما با پشتیبانی تماس بگیرید.

همکاری در فروش ابر نوین، یک برنامه‌ی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که در آن به شریک خارجی برای دریافت یک نتیجه‌ی خاص کمیسیون پرداخت می‌شود. این همکاری می‌تواند در فروش محصولات و خدمات ابر نوین با استفاده از لینک بازاریابی (افلیت مارکتینگ) باشد. به زبان ساده در این طرح، صاحبان رسانه بدون این‌که محصولی داشته‌باشد؛ محصول مورد علاقه‌شان را تبلیغ می‌کنند و از آن درآمد کسب می‌کنند.

بله، پس از ثبت نام میتوانید با اشتراک گذاری بنرها و لینک اختصاصی خود در وب سایت، شبکه های اجتماعی، گروه و صفحه ها ابر نوین را به کاربران معرفی کنید تا وارد سایت شوند و خرید خود را انجام دهند و شما پورسانت خود از فروش را دریافت کنید.

خیر. شما فقط تبلیغ ابر نوین را در سایتتان یا رسانه های اجتماعی می گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط ابر نوین انجام می شود و نیازی نیست که درگیر سفارشات و پشتیبانی شوید.

7 روز بعد از خرید هر کاربری که از سمت شما هدایت شد‌ه‌است امکان دریافت وجه ممکن می‌شود. برای دریافت درآمدتان کافیست درخواست دریافت وجه را از طریق تیکت ارسال کنید.